Güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım ilkesini benimseyen firmamız sunmuş olduğu VIP, Kurumsal, Fuar, İş ve Özel Transfer hizmetlerine ek olarak 2016 yılından itibaren Paylaşımlı transfer hizmetine de başlamıştır.

Antalya bölgesinde sezonda yüksek talep gören destinasyonlara her saat paylaşımlı transfer hizmeti ile hızlı ve ekonomik ulaşım sunmaktadır.

Özel olarak tasarlanmış ve son teknoloji ile donatılmış araçlarımız, güleryüzlü personelimiz, misafirlerimize her zaman benzersiz bir ulaşım deneyimi sunmayı hedefleyen 7/24 transfer operasyon departmanımız, yabancı dil bilen şoför, operasyon ve karşılama ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize mükemmel bir tatilin başlangıcını ve uğurlamasını sunuyoruz.

EZA TRANSFER olarak Toplantı & Kongre organizasyonlarınızda, engelli transferi, kurumsal transfer ve tur taleplerinizde de özenle hizmet vermekteyiz.

Web sitemiz üzerinden her türlü rezervasyon taleplerini iletebileceğiniz gibi numaralı çağrı merkezimizden 365 gün 24 saat  destek vermekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. EZA Transfer